SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA 250 euro ME GARAZH DHE DEPO
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
93340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera per afat te gjate per banim ose zyre , ordinance etj. Banesa eshte shume e pershtatshme sepse eshte ne katin perdhes eshte e regullur me mobilje te reja dhe ka uj 24 ore. Banesa gjendet ne rugen ndue perleshi te mati 1 afer banesave te bardha. Banesa ka garazh dhe depo nentokesore. Ju sygjeroj qe ta shikoni sepse eshte shume e pershtatshme per zyre etj.

044-202-982 ose viber 00447877344213
Informata rreth publikuesit
Erzen
Prishtinë
044 202 982
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »