SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesat ne Fushe Kosove(Kodi 131/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
93368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI sh.p.k.ka ne shitje Banesa te dimenzonev te ndryshem,ne Fush Kosov,Rruga Enver Maloku,afer kopshtit Magjik,banesat jan te gjitha ne nje objekt,banesa esht e ndertuar me kualitet te lart evropjan.banesat jan te gatshme per banim te menihershem

Banesat kan ket Renditje.

Kati 6-
2 Banesa jan te keti deminzonit, 69m2, ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhome gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras qmimi per m2 esht 450euro.
.
Banesa 2 eshte 85m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe dy terrasa qmimi per m2 eshte 500euro.

Banesa 3,eshte 84m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe dy terrasa qmimi per m2 eshte 500euro.

Banesa 4 ,eshte 61m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhome gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras qmimi per m2 eshte 450euro.

-Kati 7-
3 Banesa jan te 69m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhome gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras qmimi per m2 eshte 450euro.
.
Banesa 2,eshte 84m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras qmimi per m2 eshte 450euro.

Banesa 3,eshte 74.30m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras qmimi per m2 eshte 500euro.

-Kati 8-
Banesa 1 eshte 166m2,ka nje sallon,nje kuzhin,tri dhoma gjumi,tri banjo,nje shpajz dhe tri terrasa Ka terras te madhe dhe ka vend special edhe per grill.qmimi per m2 esht 550euro

Banesa ka po ashtu edhe park,lift uje rrym 24h etj
Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »