SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Fushe Kosove (Kodi 130/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
93369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI sh.p.k.ka ne shitje Banesa te dimenzonev te ndryshem,ne Fush Kosov,Rruga Enver Maloku,afer kopshtit Magjik,banesat jan te gjitha ne nje objekt,banesa esht e ndertuar me kualitet te lart evropjan.banesat jan te gatshme per banim te menihershem

Banesat kan ket Renditje.


-Kati 4-
Banesa 1,esht 69m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 450euro.

Banesa 2.esht 84m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 500euro.

Banesa 3. esht 61m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi 26.000euro

Banesa 4 esht 74.30m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 550euro

-Kati 5-
Banesa 1,esht 85m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe dy terrasa qmimi per m2 esht 500euro


Banesa 2. esht 64m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,dhe nje paradhom,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 450euro.


Banesa ka po ashtu edhe park,lift uje rrym 24h etj
Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)


ose ne email
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »