SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne lagje te spitalit 70m2
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:29
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
93371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesen 70m2 ne katin e 4t ne lagjen e spitalit e cila ka nje dhome gjumi sallon kuzhine nje banjo nje terrase , eshte e mobiluar . objekti princesha. Qmimi i fundit eshte 46.000 i padiskutueshem.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr +38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak Ju Mirpresim ne Agjensioni - JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »