SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtëpia me qera në Aktash
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
93373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte komplet e renovume dhe e mobiluar, ka një pamje shume te bukur të qytetit,ka parking, oborr shume të madhe.
Ne i kemi disa fotografi të shtëpis të cilat i kemi bere gjate punimeve.
Cmimi:1000 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »