SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Veternik afer BauMarket,
Çmimi :
€310,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
93375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 3 ari truall, shtëpi 2 kateshe, është komplet e rregulluar dhe e renovuar si për brenda ashtu edhe nga jashte, me një oborr me gjelbrim.
Cmimi: 310.000 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »