SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes 42.480 ne Breg Diellit
Çmimi :
€42,480.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
93390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezjakati i 9-72m2 ka kete renditje2 dhoma gjumisallon me kuzhinshpajzbanjoBallkone gateshme ne shtator ( dhe nje muaj)Tel dhe viber: +38649 288 587
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valona.s
049 288 587
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »