SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet trualli
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
93401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit

Shitet trualli ne periferi te prishtines rruga per ne livaxh i pershtashem per gjdo lloj veprimtarie 28.5 ari gjersia ne rrug te asfaltuar eshte 37 metra ka rrym uje nga ujsjellsi kanalizim dhe gjith infrastrukturen e nevojshme pranoj edhe kompenzim ndonje vetur ne vler 10.000 deri 15000€

Çmimi 2600 tel 044 188115 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
prishtinë
Prishtinë
044188115
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »