SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT : Shitet trolli që kufizohet me Fshatin Ndërkombëtar
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
ID e produktit :
93402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent : Shitet trolli afer Fshatit Nderkombetar

Trolli është në pjesën jugore të "Fshatit Ndërkombëtar" dhe kufizohet me këtë lagje. Me Plan Urban është ndërtim i ulët-shtëpi.(Shiko skicen).
Gjendet në distancë 500M nga objekti i ri i Pallatit të Drejtësisë (në Veternik) .200m në distancë me shkollën e Re. 800m "Gorenja" dhe "Albi Mall".
Ka një sipërfaqe prej 8 ari me mundësi ndarje. Ka rrugën me gjerësi 6m ,ujin,kanalizimin.Dokumentat ne kadaster !
Përparsitë e këtij trualli janë : Ajri shumë i pastër në atë zonë , nuk ka rrezik nga mushkonjat pasiqë ndodhin spërkatjet nga Fshati Ndëkombëtar , poashtu ka ndriqim nga Fshati Ndërkombëtar.

Cmimi për 8 ari është : 120,000 euro
Cmimi për 4 ari është : 64,000 euro

(CMIMI I DISKUTUESHEM)
Informata rreth publikuesit
V
Prishtinë
+37744994877
Fshati Ndërkombëtar - Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »