SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia në Qendër të Prishtinës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
420 m²
Viti i ndërtimit :
1995
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
93408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia në Qendër të Prishtinës Në Rrugën Zenel Salihu përball shkolles së Muzikë Afer Shkollës Elena Gjika ose afer Sahat Kullës , Shtëpia ka 3 kate plus podrumin , Lokalin me kvadratur prej 70 m2 Posedon edhe Garazhen per 2 vetura , 1 Zyre pune , Sallonin , 5 dhoma gjumi dhe 2 banjo të gjitha këto me leje ndërtimi me kvadratur totale mbi 420 m2 . shitja behet me kesh edhe me ndonje ndrrim - (toke , veture , banes ) etj

Info +377 44 232 232
Informata rreth publikuesit
ilir
Prishtinë
+38649399999
rr.Zejnel Salihu [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »