SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI NE HAJVALI, ME LOKACION SHUME TE MIRE 370 M2 6 ARI ``
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:45
ID e produktit :
93414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES SHTEPINE NE HAJVALI, ME LOKACION SHUME TE MIRE. 370 M2, 6 ARI , 2 KUZHINE,4 DHOMA TE MEDHA GJUMI, SALLON TE MADH 2 BANJO, BODRUM. OBORR I RRETHUAR ME GUR TE KUALITETIT TE LART DHE ME PISHE, LAGJE E QETE DHE E SIGURT, DHE E NDRIQUAR, QASJA E LEHTE NE QYTET. AFER SHTEPISE (PARCELLE E NDARE) JANE 5 ARI OBORR NE SHITJE NGA NJEJTI PRONAR, CMIMI TOTAL160 000 EUR.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »