SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne Dardani te banesat e gjelberta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
93430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm banesen me qira ne Dardani te banesat e gjelberta.Banesa posedon nje dhome gjumi,sallon,kuzhin,banjo.Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e 3 me sip :62m2 .Qmimi 250 euro
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ZOGU
Prishtinë
044-888-801
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »