SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pent House ne Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:47
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
93436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pent house 350m2, me dy nivele. Gjindet ne katin e IV dhe ka nje pamje ekskluzive.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »