SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes truallin prej 20 ari ne Lipjan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '15
Madhësia :
2000 m²
ID e produktit :
93461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes truallin ne lipjan te fabrika e sheqerit me siperfaqe prej 20 ari.
- trualli ka infrastrukturen e rregulluar : rrym , kanalizim, dhe ujsjells
-gjendet ne zonen urbane
-MUNDSI NDRRIMI ME NJE BANES 3-4 DHOMSHE...
Informata rreth publikuesit
Amg
Prishtinë
045801198
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »