SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE-ZYRE ME QIRA ME GARAZH DHE DEPO 250 euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
93487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera per afat te gjate per banim ose zyre , ordinance etj. Banesa eshte shume e pershtatshme sepse eshte ne katin perdhes eshte e regullur me mobilje te reja dhe ka uj 24 ore. Banesa gjendet ne rugen ndue perleshi me Bregun Dielit afer banesave te bardha. Banesa ka garazh dhe depo nentokesore. Ju sygjeroj qe ta shikoni sepse eshte shume e pershtatshme per zyre etj.Banesa ka nje dhome gjumi (bukur e madhe), koridor,banjo/wc,sallom,kuzhine,ballkon,garazh dhe depo. 044-202-982
Informata rreth publikuesit
pom_frit
Prishtinë
044-202-982
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »