SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFERTA ME E RE PER BLERJE TE BANESAVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
93512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju ofrojme Blerjen e Banesave me qmime shum te voliteshme dhe me mundesi shum te mira, nga ju mundeni te filloni pagesen me nje PJESEMARRJE shum te vogel dhe te voliteshme dhe po ashtu edhe me mundesi te pagesave me RATA.
Ju mirepresim dhe do te jeni te kenaqur nga Ofertat tona
Banesat ne shitje:
Projekti " HIG CENTER "
1. Me tre dhoma te gjumit dhe nje sallon 119 m/2
2. Me tre dhoma te gjumit dhe nje sallon 115 m/2
3. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 87.3 m/2
4. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 83.7 m/2
5. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 82.9 m/2
6. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 81.2 m/2
7. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 79 m/2
8. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 60 m/2
9. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 62.4 m/2
Punimet në Banesen tuaj do të Bëhen sipas kërkesave tuaja, po ashtu edhe përzgjedhja e materialeve.
BËHU TI I PARI TË KESH NJË BANES TË TILLË
Kontakto :
Shpetim MEMISHI
Tel @ Vib. +377(0)44/ 144 - 724
shpetimhoxha.ks@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044144724
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »