SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke ne Mramor
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '15
Madhësia :
1300 m²
ID e produktit :
93530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes token ne mramor 13 km larg prishtines esht nje vend ideal per endrrat e juaja jan afro 1 hektar toka esht e rrethuar me kubza betoni ku edhe pamjen e ka shum te bukur bejm edhe nderrime me banesa shtepi marr kompenzime edhe vetura po ben edhe me para te gatshme qmimin e ka me pakic 1800 euro kurse me shumic e ka 1300 ju mirepret pronari asesi nuk do te zhgenjeheni sepse esht vend shum i bukur dhe qetesia apsolute pres bleres serioz !! Ju mirepresim !! Nr. kontaktues 044-645-125
Informata rreth publikuesit
Ilaz
Prishtinë
Mramor [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »