SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes patundshmerine time ne fshatin Dabishec, komuna e Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Madhësia :
5000 m²
ID e produktit :
93613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes patundshmerine time ne fshatin Dabishec, komuna e Prishtines. Patundshmeria qe shitet ka siperfaqe prej 5 hektareve, dhe pothuajse e gjitha gjindet buze rruges se asfaltuar. Poashtu te interesuarit i informoj se patundshmeria ne fjale eshte me dokumentacion ne rregull. Te interesuarit mund te me kontaktojn ne e-mail ideal.sh@live.com Afrim
Informata rreth publikuesit
Afrim
Prishtinë
045509460
Dabishevc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »