SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj shtepin me qira ne lagjen tasligje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
93647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj shtepin me qira ne lagjen tasligje shtepia ka 3 dhoma kuzhinen koridori banjo ballkoni si dhe garazhen per vetur per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit : 044278830
Informata rreth publikuesit
Arjeta
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »