SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET OSE LESHOHET ME QIRA DYQANI PREJ 349M2 ```
Çmimi :
€405,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:57
ID e produktit :
93701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DYQANI KA SIPERFAQE PREJ 349M2, DHE ESHTE NEN OBJEKTIN BANESOR-AFARIST.
DYQANI NDODHET 30 METRA AFER MAXI MARKET TE XHAMIA KATER LLULLAT, RRUGE PARALELE ME RRUGEN BAJRAM KELMENDI, RRUGE KJO SHUME E FREKUENTUAR.
DYQANI NDODHET NEN OBJEKTIN BANESOR DHE ESHTE ME DOKUMENTACION TE PLOTE, I REGJISTRUAR EDHE NE KADASTER.
DYQANI ESHTE I PERSHTATSHEM PER LLOJE TE NDRYSHME VEPRIMTARISH.

ÇMIMI I SHITJES:405,000 EURO.
QIRAJA: 1,500 EURO

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »