SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:38
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
1162 m²
ID e produktit :
93703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pent Hause ne lagjen e muhaxherëve 150 m përmbi xhami kati i 10
Posedon : 3 dhoma gjumi sallon me kuzhin , 2 banjo dhe 200 m2 teras me pamje fantastike qmimi 130 000 euro
044 300 089
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »