SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET OBJEKTI OSE IPET ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '15
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
93710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OBJEKTI OSE IPET ME QIRA QIMI SIPAS MARREVESHJES I RREGULLUR SIPS STNDARTEVE SI BRENDA ASHTU DHE JASHTE ME 12 ARI OBORR LOKALI ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZHVILLIM TE AFARIZMIT KONTAKT 244/206/528
Informata rreth publikuesit
Ramiz
Lipjan
044206528
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »