SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 300m2 dhe 5 ari oborr. ne lagjen Vneshtave.
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
93747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia 300m2 dhe 5 ari oborr. ne lagjen Vneshtave.
Shtepia ka dy kate dhe nenkulmi, ka nje dhome dite me kuzhine, kater dhoma te gjumit, dy banjo dhe dy terasa me pamje shume te mire.
Çmimi eshte 140000euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 040518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja Vneshta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »