SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 120 m2 me qira ne Kalabri, kompleksi "EXDC".
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
93788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 120 m2 me qira ne Kalabri, kompleksi "EXDC".
Banesa eshte ne katin e tete, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc dhe terase.
Banesa eshte e pa mobiluar vetem kuzhina eshte e muntuar.
Banesa ka nje renditje shume te mire siq shifet edhe ne fotografi.
Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »