SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsoniera me qira në Dardani afër shkollës fillore “Dardania”
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
25 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
93790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garsoniera gjendet në katin e tretë dhe është e mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme për jetesë (frigorifer, shporet elektrik, lavatriqe, thithëse elektrike dhe televizor). Banesa ka një dhomë me dy kreveta, të cilët mund të shtrihen. Në një skaj të dhomës gjenden elementet e kuzhinës. Qiramarrësi paguan vetëm faturën e rrymës dhe të nxehjes. Banesa epët vetëm për familjar apo të punësuar dhe jo për studentë.
Vërejtjeje: Banesa lëshohet drejtpërdrejtë nga pronari dhe jo nëpërmjet ndërmjetësuesve apo kompanive të patundshmërive.
Informata rreth publikuesit
Kadri
Prishtinë
044116779
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »