SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj shtepin me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
93807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepin ne qera e mobiluar komolet me te gjitha, ka oborr dhe vendparking Rruga ka parku i qytetit perball bustit Isa KastratiTel dhe viber: +38649 288 587
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valona.s
049 288 587
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »