SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat në Chelsea Point, Mati 1
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Shteg në Oborr
ID e produktit :
93815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KRG-Kosova Realty Group L.L.C., menaxhohet nga ekspertë Kosovar në fusha që përfshijnë vlerësime të pronës, ekonomi, biznes, financa, sigurime dhe çështje ligjore.
Ekspertët e KRG-së gjithashtu sjellin përvojë të gjerë Kosovare dhe ndërkombëtare në menaxhimin e shitëblerjes së pronave,si dhe këshilla rreth formave të financimit

OFERTË:

# Shiten banesat ekskluzive në kompleksin e njohur Chelsea Point, Mati 1, me hapësirë:
-75 m2, sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon. Kati i 1-rë
-59 m2, sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon. Kati 1-rë

Mirëmbajtje e rregullt e hapësirave të përbashkëta, kopsht për relaksim, sigurim fizik të objektit, ujë 24 orë.
Banesat janë të pajisura me dokumentacion të pronësisë(fletë poseduese) dhe bartja bëhet menjëherë.
Çmimi: 850 eur për m2.

kontakt: 044 173 593 dhe 049 835 999
email:info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »