SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat 113m2 , dhe 97m2, Kompleksi ROYAL
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
93817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KRG-Kosova Realty Group L.L.C., menaxhohet nga ekspertë Kosovar në fusha që përfshijnë vlerësime të pronës, ekonomi, biznes, financa, sigurime dhe çështje ligjore.
Ekspertët e KRG-së gjithashtu sjellin përvojë të gjerë Kosovare dhe ndërkombëtare në menaxhimin e shitëblerjes së pronave.

OFERTË:
Shiten banesat në lagjen e spitalit, Kompleksi ROYAL,skaj rrugë s B (tek Viva Fresh):
*Banesa 113 m2:
-3 dhoma gjumi
-sallon me kuzhinë
-banjo
-wc
-korridor
-ballkon

Banesa 97 m2:
-2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, koridor,banjo, wc,ballkon

Çmimi: 850 eur m2.Kompania KRG - ofron këshilla për format më të volitshme të financimit për pronat
për çdo hollësi na kontaktoni në : 044 173 593 , 049 835 999
email: info@krg-ks.com
www .krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »