SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm banesë me qera në Qender
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
93865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm banesë me qera në Qender e cila gjindet në Rr. "Eqrem Cabej" me sipërfaqje 91.80m2.Banesa ka dy dhoma fjetjes,salonin kuzhinën dhe tryezarin ndamas,ka dy banjo dhe ngrohje qendrore.
Qiraja mujore pa shpenzime është: 500 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »