SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe, 74m2, kati 3, Aktash
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
9391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe me sipërfaqe 74m2 kati 3-të në lagjen Aktash mbi menzën e studentave, Te DAXA Elektronik. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Komplet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »