SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe, 82m2 kati 2 ne lagjen Pejton
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
9392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Pejton (Mrapa Sh.F.Faik Konica), me siperfaqe 82m2, kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë te ndar, 1 dhomë të gjumit, banjo ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »