SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 120m2 me qira afer Abasades se Zvicrres.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
93949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 110m2 me qira afer Abasades se Zvicrres.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, dy banjo dhe terase.
Banesa eshte e kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme..
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »