SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFERTA ME E RE PER BLERJE TE BANESAVE PAGESA ME KËSTE DHE PERIUDHE TE GJATE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
93952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa : 81.2 m/2
Pamja : Perendim
Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje
Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si :
Me nenshkrim Kontrate: 6.658 euro
Rata Mujore : deri ne 10 vite
Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj.
Banesat ne shitje:
Projekti " HIG CENTER "
1. Me tre dhoma te gjumit dhe nje sallon 119 m/2
2. Me tre dhoma te gjumit dhe nje sallon 115 m/2
3. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 87.3 m/2
4. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 83.7 m/2
5. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 82.9 m/2
6. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 81.2 m/2
7. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 79 m/2
8. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 60,2 m/2
9. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 62.4 m/2
Punimet në Banesen tuaj do të Bëhen sipas kërkesave tuaja, po ashtu edhe përzgjedhja e materialeve.
BËHU TI I PARI TË KESH NJË BANES TË TILLË
Kontakto :
Shpetim MEMISHI
Tel @ Vib. +377(0)44/ 144 - 724
shpetimhoxha.ks@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044144724
lagjja e spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »