SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË (GARSONJER) në Bregun e Diellit afër Ambullantes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:31
Madhësia :
32 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
93959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA (GARSONJER) në Bregun e Diellit, afër shtëpis se shëndetit. Kati i parë. Siperfaqja (32m² Neto).

Renditja:

- Dhomë Dite

- Dhomë Gjumi e vogel

- Kuzhine

- Koridor

- Banjo

E Mobiluar, nxemje Qëndrore me Termokos, hyrje e veçantë, vend i qetë për Banim. Ka Gjelbrim oborr qe mund te shfytezohet, si dhe nje Bodrum te vogel. Eshte e pershtatshme edhe për ndonje Ordinance, Zyre etj..

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »