SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes truall ne poklek te ri- Drenas
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '15
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
93966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes truall prej 4 ari ne poklek te ri-Drenas buze rruges kryesore Drenas-Komoran i pershtatshem per banim dhe per zhvillimin e bisnesit. Trualli gjendet afer Gorenjes. Nderroj edhe me ndonje vetur Mercedes Bmw Audi apo edhe marka tjera mesatare.
Pres bleres serioz, nr. 044215631 044681529
Informata rreth publikuesit
Granit
Drenas
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »