SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
93999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne qender te Podujeves. Banesa posedon 2 dhoma, kuzhin&sallon. ballkon dhe bodrum, po ashtu ka pamje nga qendra.
Informata rreth publikuesit
Marigona
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »