SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
94000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne qender te Podujeves. Banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallon & kuzhine, ballkon dhe podrum. Ka pamje nga qendra mund te konaktoni ne nr e telefonit: 044 148 294
Informata rreth publikuesit
Naxhi
Rr. "Zahir Pajaziti" [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »