SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË ULPIANË
Çmimi :
€61,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:26
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
ID e produktit :
94011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË ULPIANË, AFËR MOCARDIT, KATI 3, ME SIPËRFAQE 51m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, BALLKON, ME PAMJE NGA PERENDIMI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 61.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »