SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Villa ekskluzive-Mali i Robit-Durrës
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
214 m²
ID e produktit :
94013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KRG-Kosova Realty Group L.L.C., menaxhohet nga ekspertë Kosovar në fusha që përfshijnë vlerësime të pronës, ekonomi, biznes, financa, sigurime dhe çështje ligjore. Ekspertët e KRG-së gjithashtu sjellin përvojë të gjerë Kosovare dhe ndërkombëtare në menaxhimin e shitëblerjes së pronave, njëherit duke ju ofruar këshilla profesional në zgjedhjen e formave më të volitshme ë financimit bankarë

SUPER OFERTË:

Shitet Super Villa, në Laguna Blue-Mali i Robit, Durrës.
E mobiluar tërësisht.
-4 dhoma gjumi
-Salloni
-kuzhinë veçantë
-trapezeri e veçantë
-2 banjo
Hapësirë: 214 m2


Shitet me një super çmim: 200 000 eur
Na kontaktoni përmes emailit: info@krg-ks.com
tel: 049 721 126 dhe 044 173 593
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »