SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera objekti Ferizaj-Prishtine 044778673
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '15
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
94050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qera objekti afarist ose bashk ivestitor gjindemi ne magjistralen Ferizaj-Prishtine perkatesisht udhekryqi i muhocit.Objekti ka hapsire 450m2 si dhe 20ari oborr me infrastruktur te kompletuar uje,rryme dhe kanalizim.Objekti ka dalje te drejt per drejt ne magjistrale.Per me shume informata më kontaktoni..
Informata rreth publikuesit
Mirlinda
Ferizaj
muhovc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »