SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banesen me qera tek Bregu i Diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Bregu i Diellit perballe furres Qerimi 2.
Banesa gjendet ne katin e dyte ne bllokun nr.2.
Eshte e mobiluar (shih ne foto) perbehet nga dy dhoma (salloni dhe kuzhina),
nje banjo, koridori dhe nje ballkon.

Cmimi i qirase per muaj 230 euro.
Thirrni ne: 049-292-533 dhe 044-368-711
Informata rreth publikuesit
Selim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »