SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trolli në Sofali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
ID e produktit :
94075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trolli në Sofali me sipërfaqe prej 87 ari me një pozitë dhe pamje të mirë


Çmimi për ari 2500 €
Pranojmë kompenzim me veturë ose banesë .


Për më shumë informata lajmërohuni në numërin:
044-450-028
ose në emailin :
agjencionicapital@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AgjencioniCapital
Prishtinë
044-450-028
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »