SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Gasonjer Soliter
Çmimi :
€19,700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Kondicioner, Parking Privat
ID e produktit :
94088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Gasonjera e renovuar me 34m2 ne qender te qytetit ne ndertes 13 katshe Soliter ku shkolla fillore Thimi Mitko gjindet 20m , Komuna e Qytetit 10m si Sheshi Agim Ramadani 20m, Parku i qytet 30m afersi , Gjindet ne katin e 8 posedon Dhome me nishe , Banjo e ndare , Wc te ndare , Koridor , Uje 24h, pasterti e koridoreve te ndertes me mirembajte mujore ,si dhe ashensor 24h aktiv. Kerkoj bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Jemin
Gjilan
049275340
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »