SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa Emshir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
94100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Emshir ne katin e 4 me kuadrature 83m2. Banesa posedon 2 dhoma gjumi si dhe dy banjo. Gjithashtu ka edhe garazhen si dhe bodrumin siq shihet ne foto. Leshohet me qira per familjar si dhe per studente (femra)
Informata rreth publikuesit
megrant.ing
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »