SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten lokalet ne Lagjen e spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Madhësia :
109 m²
ID e produktit :
94112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten lokalet ne Lagjen e spitalit afer Euleksit me saktesisht nga kompanija Hoxha ku lokalet jane te gateshme per biznesin tuaj.
Pozita e lokaleve eshte shum e mire nga se eshte ne rug kryesore dhe po ashtu eshte shum i pershtateshem edhe per cfaredo biznesi tuajin.
Lokalet kane keto madhesi :
1. Lokali me 192 m/2 , ku ne si kompani ju ofrojme oferten e menjehereshme qe te marim per 5 - vite me qera,
2. Lokali me 95 m/2
3. Lokali me 108 m/2
4. Lokali me 134 m/2
Per me shum ju mirepres ne telefonatat e juaja apo permes email adreses.
tel. @ viber +377(0) 44/ 144- 724
shpetimhoxha.ks@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044144724
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »