SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet URGJENTISHT Banesa
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në lagjen Lakrishtë në Prishtinë. Banesa ka 75m2 dhe posedon 2 dhoma gjumi ,sallon të madh ,kuzhinë, banjo, 2 ballkone dhe një shpajz.Banesa gjendet në katin e parë, dhe ka dokumentacion të rregullt.Është e përshtatshme edhe si objekt afarist.Vlen të cekët se kjo lagje është mjaftë e qetë dhe e përshtatshme për banim njëherit kjo lagje ka edhe një mini park për fëmijë, mini park të lodrave dhe parking të madh. Qmimi i Diskutueshëm.
Informata rreth publikuesit
LISI
Prishtinë
045298008
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »