SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 120m2 me qira ne Qender te Prishtines.
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
94139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 120m2 me qira ne Qender te Prishtines.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe tri terasa.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar ne nje menyre perfekte.
Çmimi i qirase eshte 900euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »