SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia 350m2 me qira ne Veternik, mbrapa BauMarketit.
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
94140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 350m2 me qira ne Veternik, mbrapa BauMarketit.
Shtepia eshte dy kateshe, ka nje dhome dite me kuzhine, kater dhoma te fjetjes, dy terasa te medhaja, nje garazh, ka 4 ari oborr, ka uje 24 ore.
Shtepia eshte e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 1500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »