SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje-Super qmim
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
94153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Prishtine ne rrugen Isa Kastrati prapa banesave te bardha afer Kompleksit Famis, ka qasje nga dy anet e rruges (matiqan dhe br. te diellit). Posedon:
sallon i madh me kuzhine
3 dhoma gjumi
banjo
wc
ballkon
podrum
uje 24 ore
parking
mund te behet edhe ndrim me ndonje duplex me marreveshje...poashtu dhe ndonje shpi ne lokacion te pershtatshem.
per me shume foto kontakto viber
+37744506463
Informata rreth publikuesit
Meliza
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »