SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Prishtine
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj me qira nje kat te shtepise te mobiluar me hyrje te veqante dhe infrastrukture te ndare (rryme, uje). Perbehet nga salloni, kuzhina dy dhoma gjumi, banjo, koridor, terasa dhe garazha per veture. Shtepia gjendet ne rrugen Bajram Bahtiri ne Prishtine
Informata rreth publikuesit
fuad
Prishtinë
045550705
Bajram Bahtiri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »